Новий витік розкрив майже всі характеристики майбутнього OnePlus Ace 3V

Минулого року компанія OnePlus мала сильну присутність на китайському ринку завдяки своїм телефонам під брендом Ace. Тенденція, схоже, продовжиться з майбутніми OnePlus Ace 3V та Ace 3 Pro.

Нещодавній витік інформації свідчить про те, що Ace 3V може з’явитися в березні, потенційно з майбутнім чипсетом серії Snapdragon 7 Gen.

Витік надійшов від відомого інформатора Digital Chat Station, який поділився інформацією, що майбутній OnePlus Ace 3V буде працювати на чипсеті під номером SM7675.

За чутками, SM7675 – це майбутній Snapdragon 7+ Gen 3, який, як кажуть, відповідає продуктивності SoC серії Snapdragon 8. Як повідомляється, він буде оснащений тим же основним ядром Cortex-X4, що і Snapdragon 8 Gen 3, що, безумовно, дасть йому перевагу з точки зору продуктивності. Чіп буде працювати в парі з оперативною пам’яттю об’ємом до 16 ГБ.

Крім того, витік припускає, що OnePlus Ace 3V буде оснащений плоскою OLED-панеллю з роздільною здатністю 1,5K і частотою оновлення 120 Гц. Все це буде підтримуватися великим акумулятором на 5500 мАг з можливістю швидкої зарядки на 100 Вт.

Продовжуючи тему DCS, ще один витік минулого місяця показав, що пристрій матиме пластикову рамку та скляну задню панель. Також є припущення про можливість як пласких, так і зігнутих країв екрана.

Хоча тогорічний Ace 2V залишався ексклюзивом для Китаю, він був ребрендований у всьому світі як OnePlus Nord 3. Тому не виключено, що Ace 3V може бути ребрендований як OnePlus Nord 4 або Nord 5 для глобальних ринків.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть