Новий тизер Realme GT5 Pro демонструє порт USB 3.2 та об’єм пам’яті до 1 ТБ

Флагманський смартфон Realme GT 5 Pro вже не за горами, а його презентація запланована на 7 грудня. Realme трохи збожеволіла з усіма тизерами, щоб створити ажіотаж навколо майбутнього флагмана. Зовсім недавно компанія випустила досить відвертий відео-тизер, що демонструє внутрішню частину нової 50-мегапіксельної, 3-кратної перископної телефотокамери Sony IMX890 та задню панель телефону з веганської шкіри.

Тепер з’явилася нова серія тизерних зображень. На одному з них показано телефон в альтернативному кольорі Starry Night з більш традиційною, не шкіряною поверхнею задньої панелі. Інше тизерне зображення показує, що телефон буде пропонуватися з внутрішньою пам’яттю об’ємом до 1 ТБ, а також буде оснащений інтерфейсом USB 3.2.

На жаль, поточний стан іменування USB – це справжня катастрофа, і ми дуже хотіли б, щоб Realme використала нову, зручну для маркетингу назву для позначення USB-з’єднання, яка б відображала реальну швидкість каналу передачі даних. На плакаті також згадується, що лінія передачі даних повинна бути в 10 разів швидшою, ніж USB 2.0, тому можна припустити, що Realme використовує контролер на 5 Гбіт/с, також відомий як USB 3.2 Gen 1×1 або USB 3.1 Gen 1, або USB 3.0.

Переходячи до решти очікуваних специфікацій Realme GT5 Pro, ми вважаємо, що він буде оснащений 6,78-дюймовим, злегка зігнутим 8T LTPO AMOLED-дисплеєм з частотою оновлення 144 Гц і роздільною здатністю “1,5K” (швидше за все, ті ж 1240 x 2772 пікселів, що і GT5). Він має пікову локальну яскравість 4 500 ніт і пікову глобальну яскравість 1 600 ніт. Для зменшення яскравості передбачено регулювання постійним струмом та ШІМ з частотою 2,160 Гц, що дозволяє створити 20 000 рівнів яскравості. Дисплей також має частоту дискретизації дотику 2,160 Гц.

Чипсет Snapdragon 8 Gen 3 буде працювати на GT5 Pro, і завдяки плутанині в роздрібній торгівлі ми знаємо, що телефон коштуватиме 3 500 китайських юанів, що дорівнює $500/€450. Звісно, це без урахування податків.

Джерело Abhishek Yadav в X

Не пропустіть