Новий струменевий принтер Xiaomi має рекордний ресурс картриджів

Xiaomi розширює ринок, торкнувшись сегменту оргтехніки

Сьогодні, 19 вересня, стало відомо, що компанія Xiaomi вирішила створити новий струменевий принтер з унікальними характеристиками. Це принтер під назвою MIJIA Inkjet, що має вражаючий ресурс гаджетів. Також на ньому можна роздрукувати документи і фотографі по Wi-Fi.

Стуменевий принтер також оснащений систему самоочищення і виконаний у стильному білому пластиковому корпусі. Метод завантаження паперу – верхній, максимальна роздільна здатність роздрукованого матеріалу – 4800х1200 пікселів. Головка, що друкує, може наносити на папір лінії товщиною в 0,1 мм, а щоб запобігти її пересиханню, прінтер запрограмований на самоочищення раз в тиждень. Також очистку можна зробити вручну.

Для відправлення документів з мобільних пристроїв буде потрібен фірмовий додаток, з його ж допомогою можна перетворити принтер в МФУ, відправляючи на друк зроблені за допомогою камери гаджета знімки документів. Підключення до ПК або ноутбука проводиться по Wi-Fi.

Виробник також заявив підтримку функції nodriver – імовірно мова йде про можливість прямого друку зі смартфонів без установки додаткового ПЗ. У комплект новинки входить набір з чотирьох картриджів, кожен з яких має кольоровий корпус – переплутати їх при установці неможливо. Виробник запевняє, що запасу чорнила досить для друку 3200 сторінок чорного тексту або до 9500 сторінок кольорового.

Ціна принтера MIJIA Inkjet в Китаї становить $141, змінних картриджів – $5,5 за кожен.

Джерело news.mydrivers.com

Не пропустіть