Новий смартфон від Xiaomi записуватиме відео в 8К

Xiaomi готує смартфон з підтримкою запису відео 8К при 30 к/с

Позавчора Xiaomi представила сумнівний смартфон Mi Mix Alpha з загорнутим навколо корпусу екраном. Серед цікавих його характеристик важливо відзначити шокуючий цінник в $2800 і камеру на 108 Мп.

Тим часом стало відомо, що компанія Xiaomi хоче випустити унікальний смартфон, який може записувати відео 8К (7680х4320 пікселів) при 30 к/с. Про це повідомили в XDA Developers. Один з їх розробників знайшов згадку режиму в вихідному коді свіжої версії програми стокової камери MIUI Camera.

Xiaomi Mi Mix Alpha з 108-мегапіксельною камерою сьогодні обмежений форматом 6K на 30 к/с. Та стало очевидно, що режим 8К зарезервований для майбутніх смартфонів. Передбачається, що першим смартфоном з підтримкою запису відео 8К при 30 к/с може виявитися Redmi K30 Pro.

На даний момент єдиними чіпсетами з підтримкою запису відео 8K зі швидкістю 30 кадрів в секунду є SoC Samsung Exynos 9820 і 9825. Цей потенційний смартфон Xiaomi з великою ймовірністю буде заснований на наступній флагманській однокристальній системі Snapdragon 865 з поліпшеним ISP, що забезпечує підтримку запису відео 8K при 30 к/с.

Єдиним смартфоном на ринку з підтримкою запису відео 8K є Nubia Red Magic 3, але кадрова частота при цьому обмежена значенням 15 к/с. Судячи з усього, Xiaomi продовжить співпрацювати з Samsung в області розробки сенсорів для камер смартфонів, і буде цікаво подивитися на майбутнє плоди цього партнерства. Чи виявиться кадрова частота в 30 к/с достатньою для такої високої роздільної здатності, щоб картинка виглядала нормально, ще належить дізнатися.

Джерело xda-developers.com

Не пропустіть