Новий сервіс Vodafone дозволяє шукати пальне поблизу

Оператор мобільного зв’язку Vodafone Ukraine провів запуск безкоштовного сервісу “Де пальне” (поки в режимі тестування), що дає можливість шукати пальне поблизу користувача. Щоб отримати інформацію щодо можливості заправки поблизу, слід надіслати SMS на номер 225 з цифрою 1 (для газу), 2 (для бензину) та 3 (для дизельного пального).

Після цього сервіс надсилатиме вам SMS про найближчу АЗС з доступним обраним видом пального до трьох разів на добу, доки на номер 225 не буде відправлено слово “СТОП”. Слід зазначити, що можна отримувати інформацію лише щодо одного виду замовлення – якщо надіслати кілька SMS-повідомлень, надішлеться відповідь на останнє.

Для роботи сервісу використовується API, що створив Роман Багатий з міста Кропивницький. Нагадаємо, що він є автором Telegram-бота PetrolAlertUA, що дає можливість отримати інформацію щодо наявності пального на автозаправних станціях. Послугою “Де пальне” можуть користуватися всі користувачі, що хочуть автоматизувати пошук пального, або ж просто не використовують Telegram.

Джерело Interfax Україна

Не пропустіть