Новий сервіс Samsung перетворить смартфони компанії на ігрові приставки

Все більше компаній анонсують свій аналог Google Stadia

Samsung Electronics офіційно оголосила про запуск нового сервісу, завдяки якому на смартфонах компанії можна буде грати у повноцінні комп’ютерні ігри. Називатися стрімінговий сервіс буде PlayGalaxy Link, а запуск відбудеться відразу в декількох країнах.

Завдяки PlayGalaxy Link гравці можуть транслювати ігри з ПК на свої смартфони, при цьому також у них є можливість грати в них через локальну мережу Wi-Fi або стільникову мережу 4G/5G. По суті, Samsung розробила аналог Nvidia GameStream і Steam Link, які вийшли трохи раніше. Також важливо відзначити, що для більшої зручності занурення в ігровий процес, до смартфону можна підключити як провідні, так і Bluetooth-контролери.

Уже зараз фірмовий додаток від корейського гіганта PlayGalaxy Link знаходиться в режимі бета-тестування в онлайн-магазині Galaxy Store. Що цікаво, спочатку доступ до нього був лише у власників смартфонів Galaxy Note10 і Galaxy Note10+, але зараз додаток доступний також для власників смартфонів серії Galaxy S10 – для того, щоб все запрацювало, досить лише встановити оновлення програмного забезпечення. Компанія також обіцяє вже на початку грудня поточного року додати підтримку сервісу в такі пристрої як Samsung Galaxy Fold, Galaxy S9, Galaxy Note 9 і Galaxy A90.

Джерело SAMSUNG Newsroom

Не пропустіть