Новий об’єктив Nikon вразив своїми можливостями

NIKKOR Z 85mm f/1.8 S - ідеальний «портретник» з швидким фокусуванням, високою деталізацією і природним боке

Лінійка об’єктивів S-line компанії Nikon поповнилася універсальною моделлю NIKKOR Z 85mm f/1.8 S для бездзеркальних камер. Це повнокадровий світлосильний телеоб’єктив для портретної зйомки, який може похвалитися швидким фокусуванням з високою чіткістю, деталізацією і контрастом по всьому кадру, навіть при максимально відкритій діафрагмі f/1.8.

Завдяки NIKKOR Z 85mm f/1.8 S можна отримати відмінні знімки: портрети з ефектом боке або великі плани. Об’єктив також підходить і для відеозйомки, оскільки володіє безшумним регулюванням діафрагми електромагнітним приводом і практично безшумним автофокусуванням. А фокусна відстань 85 мм дозволяє виділяти об’єкти в кадрі та записувати відео з малою глибиною різкості зображуваного простору. Передбачена і можливість ручного фокусування, контролю діафрагми і корекції експозиції за допомогою кільця управління.

NIKKOR Z 85mm f/1.8 S, як й інші об’єктиви цієї лінійки, має фірмове покриття антивідблиску Nano Crystal Coat, а всі рухомі його частини захищені від пилу і вологи.


Не пропустіть