Новий MacBook Air став дешевшим не просто так: Apple заощадила на SSD

Представлений тиждень тому MacBook Air (2019) не тільки не отримав нові процесори або збільшений обсяг оперативної пам’яті, але і, як виявилося, має більш повільний SSD-накопичувач, ніж у версії 2018 року. Про це повідомив Consomac.

Міні-дослідження, результати якого представив сайт, засноване на даних бенчмарку Blackmagic. Так, якщо 256-гігабайтний SSD в новому MacBook Air розвиває швидкість читання і запису до 1.3 ГБ / с і 1 ГБ / с відповідно, то в минулому поколінні цей результат становить 2 ГБ / с і 0.9 ГБ / с.

І якщо 10-відсотковий приріст запису на твердотельнік зовсім непомітний як для користувача, так і на папері, то ось падіння швидкості читання на 35% – вже серйозний результат. Звичайно, SSD в MacBook Air як і раніше залишається одним з найшвидших на ринку, але все ж неприємно розуміти, що нова модель хоча б у чомусь поступається попереднику.

Імовірно, більш повільний SSD-накопичувач – той самий компроміс, завдяки якому Apple змогла заощадити 100 доларів для вартості Air випуску 2019 року. Попереднє покоління, нагадаємо, вийшло за ціною від 1200 доларів, а нове — від 1100 доларів.


Не пропустіть