Новий конкурс від Google для Android-розробників

Іноді навіть великим компаніям потрібен свіжий погляд на передові технології.

Компанія Google не є винятком, організувавши конкурс для Android-розробників, головною метою якого є свіжі та перспективні ідеї.

Корпорація запропонувала учасникам змагання поділитися своїми напрацюваннями у створенні додатків або окремих функцій з використанням машинного навчання виключно до 2 грудня 2019 року.

Натомість, обравши 10-ку «фіналістів», Google допоможе в майбутній реалізації та просуванню нових продуктів в Google Play.

Головні умови для участі:

  • Робота повинна бути створена за допомогою набору інструментів, що підтримуються платформами Google. Це є: ML Kit, TensorFlow Lite та інші.
  • Програмне забезпечення має бути в стадії розробки, або мати фінальний варіант (фінальний варіант можна буде завершити до 1 травня 2020 року, якщо пройти відбірковий етап)

Переможців конкурсу буде запрошено в офіс Google, де вони зустрінуться з провідними фахівцями машинного навчання та отримають ексклюзивний доступ до Android 11.

Компанія обіцяє усіма силами допомогти переможцям та виділити для них спеціальний блок в магазині додатків від Google, розповівши про нього на конференції у 2020 році.

Джерело DeveloperAndroid

Не пропустіть