Новий флагман Xiaomi отримає фішку ігрових смартфонів

А також процесор від Qualcomm і новий датчик зображення від Sony

Наближається грудень і в мережі з’являється все більше чуток щодо анонсу нового флагмана Xiaomi – Redmi K30. І хоч пристрій формально і показали в середині жовтня, ми все ще практично нічого про нього не знаємо. Правда, не так вже й довго нам залишилося перебувати в невіданні.

Якщо вірити популярному інтернет-ресурсу XDA-Developers, в останній версії прошивки MIUI знайшлися згадки майбутнього смартфона Xiaomi під кодовою назвою Phoenix. Судячи з усього, пристрій і справді отримає подвійну фронтальну камеру в вирізі в дисплеї, процесор виробництва Snapdragon, а також, що цікаво, частоту оновлення екрану в 120 Гц – прямо як у найтоповіших ігрових смартфонів. Також новинка повинна отримати свіжий датчик зображення Sony IMX686 і сканер відбитку пальців захований на бічній грані смартфона.

У разі, якщо компанія і справді використає всі перераховані вище технології в Redmi K30, то пристрій однозначно знову стане хітом і мало не головним улюбленцем публіки. І цьому не завадить навіть відмова від використання AMOLED-дисплеїв у виробництві на користь IPS, про що також говорили останні чутки. Нагадаємо, що анонс пристрою повинен відбутися вже в грудні, а старт продажів, якщо вірити останнім наявними даними, намічений на перший квартал 2020 року.

Джерело xda-developers

Не пропустіть