Новий флагман Huawei залишиться без сервісів Google і ліцензії на Android

Як повідомив Reuters, наступний флагман Huawei – Mate 30 – не зможе працювати на ліцензійній версії Android і залишиться без сервісів Google. Причина цього, звичайно, відома – Huawei внесена до чорного списку Мінторгу США.

За словами представників Google, нове 90-денне продовження торгових відносин торкнулося тільки тих пристроїв китайської компанії, що вже вийшли, і не поширюється на майбутні продукти, навіть якщо вони встигнуть вийти до закінчення відстрочки санкцій.

«Huawei продовжить використовувати Android і екосистему Google, якщо уряд США дозволить нам зробити це», – заявив Reuters представник Huawei Джо Келлі. «В іншому випадку ми продовжимо розробку власної операційної системи і екосистеми».

Оскільки Android має відкритий вихідних код, операційна система зможе бути встановлена Huawei на Mate 30 і Mate 30 Pro, однак смартфони будуть поставлятися без Google Play, Gmail і інших Google-сервісів. Звичайно, їх можна встановити самостійно, але за стабільність роботи не буде відповідати ніхто.

Якщо смартфони Huawei сподобалися вам співвідношенням якості та ціни, можна придбати одну з моделей, що уже вийшли: вони будуть отримувати оновлення Android і патчі безпеки протягом 2-3 років, як і раніше.

Раніше, нагадаємо, засновник Huawei Рен Женфей заявив, що компанія знаходиться на межі життя і смерті. Він повідомив Bloomberg, що в корпорації було запущено перерозподіл співробітників між проектами.


Не пропустіть