Новий фітнес-браслет HONOR 5i за $ 21 витримує занурення на 50 м

Абсолютна більшість фітнес-гаджетів заряджаються через спеціальний зарядний пристрій. Часто в ньому зношуються контакти.

Новий HONOR 5i позбавлений цього недоліку, отримавши можливість зарядки через звичайний кабель micro-USB. І це не все, що є в його арсеналі.

HONOR Band 5i отримав 0,96-дюймовий повноколірний сенсорний TFT-екран і кнопку «Додому». Роздільна здатність складає 160х80 пікселів.

Дисплей відображає до 30 символів. Фітнес-трекер здатний виявляти концентрацію кисню в крові людини, вести моніторинг сну і серцевого ритму.

Він також підтримує 301 програму дослідження серця. Крім того, пристрій має 9 спортивних режимів і вміє управляти відтворенням музики на смартфоні. Заявлена ​​водонепроникність при зануренні на глибину до 50 метрів.

Як і повідомлялося раніше, в корпус пристрою вбудований зарядний штекер, який буде прикриватися силіконовим ремінцем. Ємність акумулятора становить 91 мАг. Браслет може пропрацювати від 7 до 9 днів в залежності від сценарію використання. Ціна новинки складає $ 21.

Аксесуар вийде в трьох колірних рішеннях: метеоритний чорний, коралово-рожевий і оливковий.

Джерело igeekphone.com

Не пропустіть