Нові смартфони Redmi K30 будуть клонами Xiaomi Mi 10T

Компанія Xiaomi буквально декілька днів тому презентувала свої флагманські смартфони Xiaomi Mi 10T та Mi 10T Pro. На даний момент смартфони доступні лише на міжнародному ринку, але незабаром мають вийти і на китайському. Згідно з даними, наданими виданням Gizchina з посиланням на інсайдера, одна з нових моделей, яка була помічена в базі сертифікаційного агентства 3C буде клоном одного зі смартфонів модельного ряду Xiaomi Mi 10T та вийде в рамках модельного ряду Redmi K30 у Китаї.

Новий смартфон працюватиме на флагманському чіпсеті Qualcomm Snapdragon 865, і це робить його третім смартфоном у модельному ряду Redmi K30 з цим чіпсетом. Нагадаємо, що раніше на цій платформі вийшли Redmi K30 Pro та Redmi K30 Zoom Edition.

Також відомо, що ця модель Redmi буде мати дві версії. У одної буде основна камера з роздільною здатністю 64 МП, як у Xiaomi Mi 10T, а інша отримає основну камеру на 108 МП з підтримкою оптичної стабілізації, як Xiaomi Mi 10T Pro. Також відомо, що у моделей буде акумулятор об’ємом 5000 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 33W, а також IPS-дисплей з роздільною здатністю Full HD+ та частотою оновлення 144 Гц.

Джерело Gizchina

Не пропустіть