Нові смартфони Google з усіх боків – з’явилися зображення фінального дизайну Pixel 4

Сайт iGeeks представив максимально деталізовані зображення нових смартфонів Google Pixel 4 і Pixel 4 XL, презентація яких очікується в найближчі пару місяців. Роботою над рендерами займався відомий автор витоків Стів Хеммерстофер (OnLeaks).

Як і очікувалося, смартфони помітно відрізняються від трьох попередніх поколінь, а найпомітніша деталь в новому дизайні – виступаючий блок подвійної камери на тильній панелі. Крім того, на корпусі немає сканера відбитків пальців: очікується, що в новинці буде використовуватися система 3D-сканування обличчя, схожа за своїм принципом на TrueDepth в iPhone.

Поки залишається невідомим, в якому ключі Google задіює другий об’єктив основної камери, але найбільш загадковим виглядає третій датчик, розташований у верхній частині блоку. Раніше повідомлялося, що ним став «спектральний датчик», призначений для допомоги основному сенсору справлятися з яскравими спалахами і іншими відблисками. Також Google може вбудувати ToF-сенсор, який вимірює відстань до об’єкта – стане в нагоді в портретній зйомці або AR.


Не пропустіть