Нові рендери розкрили дизайн майбутнього Samsung Galaxy A55

З’явилися CAD-рендери Samsung Galaxy A55, про які ми чули протягом деякого часу, і вони розкривають дизайн смартфона.

Samsung Galaxy A55 зовні схожий на Galaxy A54. Він має відцентрований дисплей з перфорацією та вертикально вирівняну потрійну камеру на задній панелі. Однак найбільш помітною відмінністю між дизайном Galaxy A54 і Galaxy A55 є те, що останній має плоскі рамки – те, що ми очікуємо побачити майже на всіх смартфонах, які Samsung випустить наступного року.

На правій рамці Samsung Galaxy A55 є кнопка живлення і клавіша регулювання гучності, тоді як ліва рамка позбавлена будь-яких прорізів і елементів керування. Внизу знаходиться порт USB-C, оточений мікрофоном і динаміком, а вгорі – слот для SIM-карти, до якого приєднався додатковий мікрофон. Рамки також мають лінії антен, що вказує на металеву конструкцію.

Джерело стверджує, що дисплей Samsung Galaxy A55 має діагональ 6,5 дюймів. Він має роздільну здатність FullHD+ і частоту оновлення 120 Гц. Товщина смартфона становитиме 8,2 мм, але його вага невідома.

Очікується, що Samsung Galaxy A55 буде оснащений SoC Exynos 1480, основною камерою на 50 Мп і зарядкою на 25 Вт. Більше деталей про нього має з’явитися, коли ми наблизимося до запуску.

Джерело mysmartprice

Не пропустіть