Нові рендери Nothing Phone (2a) повністю розкривають його унікальний дизайн

Найдоступніший смартфон Nothing, Phone (2a), готується до офіційної презентації 5 березня. Чим ближче до цієї дати, тим більше витоків інформації про смартфон середнього цінового сегмента з’являється. Сьогодні з’явилося ще більше його рендерів, і на відміну від тих, що були опубліковані раніше, на цих зображеннях він представлений у двох кольорах – сірому/чорному та білому.

Nothing завжди пропонували два відтінки для своїх пристроїв, світліший і темніший, тому, схоже, Phone (2a) не відійде від цієї формули.

Очевидно, що найбільше уваги привертають “очі” подвійної камери на задній панелі, які надають цьому телефону унікального вигляду, три світлодіоди Glyph, а також відсутність бездротової зарядки – тут немає круглої котушки, як на Nothing Phone (1) і Nothing Phone (2).

Рамки здаються крихітними та симетричними, в традиціях Nothing – приємно бачити, що ця деталь не була відкинута заради зниження ціни. Кнопки увімкнення та регулювання гучності на білій версії телефону контрастні, що робить його схожим на панду.

Ще не підтверджено, що Nothing Phone (2a) буде працювати на базі SoC Dimensity 7200 Pro від MediaTek, яка, очевидно, є 7200, налаштованою спеціально для Nothing. Згідно з попередніми чутками, версія з 8/128 ГБ буде коштувати 349 євро, а модель з 12/256 ГБ – 399 євро.

Джерело GSMArena

Не пропустіть