Нові навушники Nokia Essential Wireless Headphones E1200 ANC можуть працювати до 50 годин автономно

В асортименті аудіопристроїв Nokia з’явилися бездротові накладні навушники Essential Wireless Headphones E1200 ANC. Новинка є вдосконаленою версією торішньої моделі Essential Wireless Headphones E1200.

Та основних удосконалень два: збільшений час автономної роботи та наявність системи активного шумозаглушення (що відбилося у назві).

Якщо у попередній моделі використовувалася акумуляторна батарея ємністю 500 мА·г, то у новій застосовується елемент живлення ємністю 700 мА·г. Максимальна заявлена ​​автономність – 50 годин. Але це з відключеною системою активного шумозаглушення. А з нею максимальна автономність знижується до 24 години. Підключення пристрою до джерела звуку здійснюється за інтерфейсом Bluetooth 5.0.

Зовнішня панель чашок Nokia Essential Wireless Headphones E1200 ANC виконана з анодованого алюмінію, амбушури покриті м’яким шкірозамінником зсередини, а всередині встановлені 40-міліметрові драйвери. Як видно, конструкція зроблена складною для зручності перенесення. Навушники підтримують роботу з двома голосовими помічниками – Google Assistant та Siri. Вартість новинки поки що не повідомляється.

Джерело Nokia

Не пропустіть