Нові можливості ChatGPT: персоналізовані GPT та аналіз даних тепер доступні усім безплатно

Безплатні користувачі ChatGPT тепер можуть скористатися персоналізованими GPT, аналізувати графіки, ставити питання щодо фотографій та іншими функціями, доданими з GPT-4 у травні.

Функції, такі як модельні та вебвідповіді, аналітика даних, створення графіків, розпізнавання зображень, завантаження файлів, пам’ять та персоналізовані GPT, які раніше були доступні лише платним користувачам — ChatGPT Plus, Teams та Enterprise — тепер відкриті для всіх користувачів ChatGPT.

Безплатні користувачі ChatGPT тепер можуть відкривати та використовувати персоналізовані GPT, раніше доступні лише платним підписникам. Втім, створювати власні версії вони поки не зможуть. Персоналізовані версії ChatGPT, які ми вже бачили, варіюються від словника на вимогу до гіда по покупках в Ikea. Творці персоналізованих GPT також можуть брати участь у програмі розподілу доходів, яку OpenAI почала тестувати у березні.

Доступ до аналітики даних та створення графіків дозволяє користувачам підключати дані з OneDrive та Google Drive до ChatGPT для швидшого аналізу та налаштовуваних графіків. Це суттєво розширює можливості для обробки та візуалізації інформації.

Втім, платні підписники все ж мають перевагу: менше обмежень на кількість повідомлень. Коли безплатні користувачі досягають ліміту повідомлень або розмов з використанням GPT-4, вони автоматично переходять на GPT-3.5.

Одна з функцій, яку користувачі не почують, незалежно від рівня підписки, — це контроверсійний голос Sky. OpenAI вилучила цей голос, відомий своєю схожістю з виконанням Скарлетт Йоханссон у фільмі “Вона”. Проте інші голоси все ще доступні у ChatGPT.

Джерело The Verge

Не пропустіть