Нові моделі Apple iPad все ближче до запуску: що про них відомо

Очікується, що Apple незабаром представить нові iPad, серед яких, можливо, будуть дві моделі iPad Pro та дві моделі iPad Air. Нещодавно на сайті Бюро індійських стандартів (BIS) з’явилися дві нові моделі iPad, що свідчить про їх близький запуск.

У списку на сайті BIS зазначено, що iPad мають номери моделей A2836 і A2837. Однак, як це зазвичай буває з переліками BIS, жодних конкретних специфікацій пристроїв не вказано, що залишає невизначеність щодо того, чи це моделі iPad Pro або iPad Air.

Послідовність номерів моделей натякає на можливість того, що ці iPad є двома варіаціями однієї й тієї ж моделі. Це може означати різні розміри екрана та варіанти підключення, наприклад, один з них має лише Wi-Fi, а інший – і Wi-Fi, і 5G. Історично склалося так, що Apple випускає моделі iPad Pro різних розмірів.

Ходять чутки, що новий iPad Pro буде доступний в 11-дюймовому і 13-дюймовому розмірах і може мати OLED-дисплей. Це дасть значні переваги порівняно з традиційними РК-дисплеями або міні-світлодіодними дисплеями, в тому числі покращить якість перегляду контенту та зробить пристрій тоншим.

Більше того, ескізи 11-дюймового та 13-дюймового iPad Pro, що просочилися в мережу, демонструють дизайн, схожий на попередні моделі, з острівцем задньої камери у верхньому лівому куті та динаміками й портом USB-C у нижній частині.

Крім того, ходять чутки про більший 12,9-дюймовий екран для майбутнього iPad Air.

Попередні зображення нового iPad Air, опубліковані в січні, демонструють дизайн передньої панелі, схожий на моделі 4-го або 5-го покоління, але з більшим розміром екрана, щоб вмістити 12,9-дюймовий дисплей. На задній панелі пристрою, схоже, буде довша камера у формі пігулки, подібна до тих, що можна побачити на iPhone X та XS.

Існують припущення, що наступний iPad Air може бути оснащений чіпом M2, який є оновленням поточного чіпа M1.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть