Нова версія iPhone 12 та iPhone 12 mini поступила у продаж

Сьогодні, 30 квітня, у всіх країнах світу поступили у продаж iPhone 12 та iPhone 12 mini у новому, фіолетовому кольорі. Як і інші версії, новинки коштують так само: за фіолетовий iPhone 12 mini з 64 ГБ внутрішньої пам’яті у США слід заплатити 699 доларів, а за iPhone 12 з таким самим об’ємом пам’яті – 799 доларів.

Нагадаємо, що iPhone 12 оснащений 6.1-дюймовим OLED-дисплеєм, у той час як діагональ дисплея у iPhone 12 mini складає 5.4 дюйма. За роботу смартфонів відповідальний флагманський чіпсет Apple A14 Bionic, моделі оснащені однаковими основними та фронтальними камерами, є підтримка роботи в мережах п’ятого покоління.

Нові версії iPhone 12 та iPhone 12 mini, які сьогодні поступили у продаж, будуть з коробки працювати під управлінням операційної системи iOS 14.5. Це означає, що вони одразу будуть підтримувати Apple Watch для розблокування iPhone при носінні маски, а також багато інших фішок (нові налаштування конфіденційності, налаштування AirTag та багато іншого).

Нагадаємо, що разом з фіолетовими версіями iPhone 12 та iPhone 12 mini нам показали нові iPad Pro, iMac та багато іншого. Сьогодні компанія Apple також відкрила попередні замовлення на iPad Pro на базі Apple M1, який поступить у продаж пізніше.


Не пропустіть