Нова SoC Snapdragon 6s Gen 3 виявилась набагато гіршою, ніж процесор зразка 2022 року

Qualcomm створила плутанину з назвою своєї нової однокристальної системи Snapdragon 6s Gen 3. Компанія втратила чіткість у маркетинговій стратегії, що може ввести в оману споживачів.

Назва “Snapdragon 6s Gen 3” натякає на те, що ця платформа належить до третього покоління і є удосконаленою версією попереднього Snapdragon 6. Проте, реальність виявляється зовсім іншою. Замість того, щоб бути кроком вперед, новий Snapdragon 6s Gen 3 фактично поступається старшому Snapdragon 6 Gen 1, випущеному у 2022 році. Учора Qualcomm без зайвого шуму представила новий процесор, який виявився малопотужним.

Ключові специфікації Snapdragon 6s Gen 3 включають два ядра Cortex-A78 з тактовою частотою 2,3 ГГц, шість ядер Cortex-A55 з частотою 2 ГГц та графічний процесор Adreno 619. У порівнянні з Snapdragon 6 Gen 1, який має чотири ядра Cortex-A78 та потужніший GPU Adreno 710, нова платформа виглядає менш продуктивною.

Щобільше, Snapdragon 6s Gen 3 фактично є варіацією на тему Snapdragon 695, з дещо вищими тактовими частотами. Водночас Snapdragon 4 Gen 1 також має схожі параметри, але з трохи нижчими частотами. Це означає, що всі ці платформи по суті є однією і тією ж SoC, але з різними налаштуваннями тактової частоти.

Такий маркетинговий підхід Qualcomm ризикує ввести в оману споживачів, які очікують, що нова платформа буде кращою за попередню.

Джерело Qualcomm

Не пропустіть