Нова портативна колонка Tronsmart Element T6 Max отримала ємний аккумулятор і високу потужність

Коли вибираєш портативну акустику, то звертаєш увагу на якість звуку та автономність. Компанія Tronsmart вирішила зосередитись на цих параметрах при створенні нової Bluetooth-колонки Element T6 Max.

Їх нове творіння підтримує технологію SoundPulse, що забезпечує посилення звуку, і оснащена акумулятором ємністю в 12 000 мАг, заряду якого вистачає на 20 годин безперервного відтворення. У конструкції колонки використовується вісім пасивних випромінювачів, чотири твітера і один вуфер, що створюють об’ємне 360-градусне звучання.

Їх сукупна потужність становить 60 Вт. Фірмова аудіотехнологія SoundPulse підсилює бас і підвищує гучність відтворення без спотворень і сторонніх шумів. При наявності двох колонок їх можна об’єднати між собою для відтворення в режимі стерео. Незважаючи на не самі компактні розміри, Element T6 Max є все ж портативною колонкою, яку можна взяти з собою куди завгодно.

У ній встановлений акумулятор ємністю 12 000 мАг. За запевненням виробника, одного заряду вистачає на 20 годин безперервного відтворення музики. Крім того, корпус захищений за стандартом IPx5, так що раптові бризки біля басейну не стануть перешкодою для прослуховування музики.

Управління відтворенням і гучністю здійснюється через сенсорну панель на верхній межі. Там же розташований модуль NFC для швидкого сполучення зі смартфоном. Колонку також можна використовувати для управління розумним будинком за допомогою Google Assistant і Siri.

Старт продажів Tronsmart Element T6 Max запланований на листопад цього року. Крім того, з 22 жовтня по 10 листопада Tronsmart проводить активність серед своїх клієнтів, за підсумками якої буде розіграно 100 призів, включаючи нову колонку.

Джерело 4pda.ru

Не пропустіть