Нова ОС працює в чотири рази швидше Windows 10

Дедалі ширше коло людей вважає за краще проводити час за використанням будь-яких електронних пристроїв, а таких в даний час на ринку дуже і дуже багато, причому всі вони з різних цінових категорій. Втім, майже всі сучасні комп’ютери, ноутбуки та інші гаджети працюють на базі операційної системи Windows 10.

Вона користується вкрай великою популярністю по всьому світу, а встановлена ​​на більш ніж 900 млн електронних пристроїв з різних цінових категорій. Вже до кінця цього року, швидше за все, буде взята відмітка в 1 млрд установок, але навіть не дивлячись на все це у цієї платформи є безліч недоліків, за які її ненавидять дуже багато користувачів.

На радість всіх тих, хто втомився від нескінченних проблем Windows 10, вже незабаром ситуація зміниться в кращу сторону, так як буде представлена нова платформа для комп’ютерів, планшетів, моноблоків, ноутбуків і інших гаджетів. Вона має модульну структуру, а її розробка ведеться ось уже декілька років. Все робиться заради того, щоб це новітнє програмне забезпечення виявилося якомога більш привабливим у всіх відносинах. Навіть не дивлячись на те, що сама Microsoft поки що ще не оприлюднила свою нову операційну систему, інсайдери вже багато про неї знають, тому навіть зараз, за ​​майже рік до релізу фінальної версії, можна зрозуміти, що вона з себе представляє.

Як і слід було очікувати, при створенні своєї нової операційної системи ця американська корпорація вирішила врахувати всі недоліки попередньої платформи, тобто доступної зараз Windows 10. Користувачі можуть розраховувати на зовсім інший інтерфейс, який виявиться спрощеним, єдиним і простим з точки зору дизайну. За рахунок цього розібратися в новенькій платформі буде максимально легко і просто. Крім того, як вже відомо, дана операційна система порадує користувачів сучасним модульним ядром, за рахунок якого вона буде займати не тільки вкрай мало місця, але ще і зможе порадувати всіх покупців фоновими оновленнями, за рахунок яких більше не доведеться знову і знову дивитися на те, як відбувається процес установки, перезавантажуючи гаджет щоразу.

Оскільки нова платформа містить зовсім іншу основу, в деяких завданнях вона може виявитися швидше Windows 10 в цілих чотири рази. Все це, поза будь-якими сумнівами, порадує всіх користувачів нової ОС, адже вона також принесе з собою абсолютно нову більш надійну систему захисту, розширені функціональні можливості, а також інші приємні особливості, завдяки яким їй вдасться швидко завоювати популярність. Очікується, що це програмне забезпечення буде офіційно представлено вже в першій половині 2020 року, а його реліз у фінальній стабільній версії відбудеться в кінці року.


Не пропустіть