Нова назва iPhone вас заплутає

Спойлер: все через візуальну схожість з iPhone 8

Очікується, що у 2020 році Apple випустить п’ять моделей iPhone: у вересні з’являться чотири топові моделі, а навесні буде представлений «спадкоємець» iPhone SE.

Японський блог Macotakara стверджує, що компанія Apple не захотіла називати «спадкоємця» iPhone SE2 і придумала для нього іншу назву — iPhone 9, через що може виникнути невелика плутанина, адже у 2017 році вийшла «десятка», а у 2019 — лінійка iPhone 11.

Така назва пояснюється тим, що «спадкоємець» iPhone SE отримає приблизно такий же дизайн, як у iPhone 8, а значить, його можна буде вважати логічним продовженням цього смартфона.

iPhone 9 (або iPhone SE2), імовірно, отримає LCD-екран діагоналлю 4,7 дюйми з роздільною здатністю 750×1334 пікселів, топовий процесор Apple A13 Bionic, 3 ГБ оперативної пам’яті й камеру середнього рівня. Швидше за все, його вартість буде невисокою, оскільки iPhone SE коштував $399 або $499 США з накопичувачами 32 або 128 ГБ відповідно.

iPhone 9 відрізнятиметься технічними характеристиками від більш дорогих моделей iPhone, які готуються до випуску у 2020 році: його екран має меншу діагональ (LCD), він не має підтримки 5G і використовуватиметься набагато простіша камера. В усьому іншому смартфон запропонує користувачам топову начинку за невисокою ціною.

iPhone SE — одна з найпопулярніших моделей Apple в деяких країнах світу. Можливо, iPhone 9 чекає такий же успіх. Очевидно, що цей смартфон конкуруватиме з недорогими моделями популярних китайських брендів, у тому числі Honor.

Джерело macotakara

Не пропустіть