Нова куртка від Xiaomi дивує функціональністю

Новинка називається ULEEMARK і, крім безлічі кишень, в ній є надувна U-подібна подушка з маскою для сну

В асортименті компанії Xiaomi продовжують з’являтися цікаві та незвичайні речі. Тепер в рамках фірмової краудфандінгової платформи китайський виробник представив чоловічу багатофункціональну туристичну куртку-рюкзак ULEEMARK.

Відповідно до опису, новинка буде особливо корисна в дорогах, так як є універсальним рішенням для походів, вміщуючи в себе до 12 речей і навіть пропонуючи вбудовану подушку. У ULEEMARK передбачено 12 кишень для зберігання різних речей.

Куртка дозволяє носити з собою смартфон, планшет з діагоналлю екрана до 8 дюймів, пластикові карти в тримачі, навушники зі спеціальними отворами для проводу, окуляри у футлярі, документи і не тільки.

У кожного відділення своя позиція, деякі невеликі кишені приховані від очей. Куртка виготовлена ​​з універсальної фольгованої тканини з регульованими вітрозахисними манжетами, тому її можна надягати навіть в разі раптової зміни погоди.

Для забезпечення безпеки носіння в нічний час на рукавах і задній частині вшиті світловідбиваючі декоративні накладки. Спинка виготовлена ​​з тепловідбивного матеріалу, який автоматично регулює кількість внутрішнього тепла на основі терморегуляції.

Додатково в ULEEMARK вбудували надувну U-подібну подушку і маску для сну, щоб відпочинок в будь-яких поїздках і подорожах проходив максимально комфортно.

Станом на початок кампанії зі збору коштів чоловіча багатофункціональна куртка-рюкзак Xiaomi ULEEMARK оцінена всього в 399 юанів (55 доларів).


Не пропустіть