Нова гра від Amazon ламає відеокарти NVIDIA та AMD

У Мережі з’явилася інформація про те, що нещодавно презентована гра New World від підрозділу Amazon Games виводить з ладу відеокарти NVIDIA GeForce RTX 3090, а зараз з’явилися нові подробиці про це. Згідно з останніми даними, виробники вже почали міняти пошкоджені відеокарти на нові, і одним з таких виробників є компанія EVGA. Проблема з GeForce RTX 3090 полягає у тривалому перевищенні порогового рівня енергоспоживання (400W).

За словами користувача YouTube під нікнеймом JayzTwoCents, проблеми з RTX 3090 підтверджені, причому EVGA вже почала безкоштовно міняти пошкоджені відеокарти, причому користувачі навіть не зобов’язані повертати зламану відеокарту виробнику. У виробників завжди є запас відеокарт для гарантійних питань, і EVGA також достатньо швидко вирішує це питання.

Що важливо, за даними JayzTwoCents, Amazon New World викликає проблеми не лише при роботі з GeForce RTX 3090, але і з RTX 3080 Ti, а також з Radeon RX 590, RX 6800, RX 6900 та RX 6900 XT від AMD. Слід звернути увагу на те, що не всі одразу виходять з ладу, але користувачам радять запускати гру з обмеженою частотою кадрів.


Не пропустіть