Нова гра Хідео Кодзіми “OD” об’єднає Голлівуд та ігри

Хідео Кодзіма – один з найвідоміших творців у світі ігор. Всі з нетерпінням чекають на його новий проєкт OD, який зараз знаходиться на стадії розробки. Співпраця з режисером Джорданом Пілом (Jordan Peele) обіцяє стати новаторським досвідом, що поєднує елементи гри та кіно. Його деталі залишаються оповиті таємницею, але залучення голлівудських знаменитостей та використання рушія Unreal Engine 5 натякають на амбітність задуму.

Репутація Кодзіми, який розширює кордони, добре відома. Один з його попередніх проєктів, Boktai, змінив правила гри завдяки використанню сонячного датчика в ігровому картриджі, що дозволило гравцям використовувати реальне сонячне світло для боротьби з вампірами. Ця концепція зіткнулася з початковим опором, але врешті-решт довела хист Кодзіми до інновацій. Проводячи паралелі між Boktai та OD, Кодзіма припускає, що OD буде такою ж нетрадиційною та потенційно трансформаційною.

Розробка OD об’єднує в собі поєднання талантів високого рівня. Піл, відомий своїм досвідом у створенні захоплюючих, моторошних наративів, обіцяє, що OD буде водночас захопливим і жахливим. Акторський склад включає такі відомі імена, як Софія Лілліс, Хантер Шафер та Удо Кієр, що додає інтриги та очікування.

Ігрова спільнота бурхливо обговорює майбутню гру, нагадуючи про таємничість та ажіотаж навколо Death Stranding, ще одного загадкового проєкту Кодзіми. Хоча подробиць небагато, унікальна концепція гри, гучна співпраця та передові технології покладають на неї великі надії.

Що стосується Boktai, то спадщина гри продовжує жити, попри те, що серія не бачила нового випуску з 2007 року. Її інноваційний геймплей та безстрашна творчість Кодзіми в ігровому дизайні продовжують надихати. OD, що продовжує цю спадщину, є свідченням непохитного прагнення Кодзіми до створення новаторських ігор. І це одна з речей, в якій він справді дуже, дуже добре розбирається.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть