Nothing Phone 2a дебютує 5 березня

Компанія Nothing не оголошувала, що представить свій новий Phone 2a 5 березня, але американських шанувальників продукту чекає не надто приємний сюрприз. Замість того, щоб бути випущеним офіційно, як Phone 2, пристрій прибуде до США в рамках “програми для розробників”. Це дуже схоже на те, як компанія випустила оригінальний Phone 1, який продавався за 299 доларів за схожою програмою “Beta Membership”.

Компанія не оприлюднила жодних зображень пристрою чи ціни, але, можливо, вона використовує спрощену естетику Phone 2. Цей унікальний дизайн виділявся завдяки прозорій задній панелі зі скла Gorilla Glass, 11 світлодіодним смужкам “Glyph”, металевій рамці та вигнутим краям.

За чутками, Phone 2a – це бюджетна версія Phone 2, яка коштує 600 доларів. У тизерному відео компанія поставила під сумнів, як вона може зробити його “дешевшим”, а також згадала, що вона налагодила кращі зв’язки з постачальниками, щоб передати заощадження споживачам. За попередніми чутками, європейська ціна становила близько 400 євро (430 доларів), а економія частково пояснювалася дешевшим процесором MediaTek Dimensity 7200.

Ті ж чутки припускають, що він матиме спрощений інтерфейс з меншою кількістю світлодіодних смужок, а також подвійні камери, зосереджені у верхній частині, як очі на голові (дещо підкріплені гаслом Nothing “Поглянь на світ свіжими очима”, як зазначає The Verge). Ескізи, показані у відеоролику Nothing, схоже, підтверджують це твердження. Незабаром ми можемо дізнатися більше, оскільки 27 лютого Nothing проводить пресконференцію в Барселоні в рамках Mobile World Conference (MWC).

Джерело Engadget

Не пропустіть