Nokia випустила дуже доступний смартфон на Android 12 Go Edition

Nokia презентувала для глобального ринку новий бюджетний смартфон на C02. Це найновіша модель C-серії бренду і наступник Nokia C01. Телефон має товсті рамки зверху і знизу екрану, квадратний модуль камери на зворотній грані з LED-спалахом, є захист IP52 (гарантує захист від бризок). Nokia C02 доступний в темно-синьому та вугільному кольорах. Сторінка підтримки телефону вже є на регіональному індійському сайті, отже, можна очікувати старт продаж вже незабаром.

Серед характеристик Nokia C02 можна виділити 5,45-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 18:9, операційну систему Android 12 Go Edition, єдиний 5-мегапіксельний датчик основної камери, 2-мегапіксельну фронтальну камеру, акумулятор об’ємом 3000 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 5 Вт та можливість розширення пам’яті (до 256 ГБ, за допомогою карти пам’яті).

Смартфон працює на чотириядерній платформі Unisoc з частотою 1.4 ГГц, назва якої невідома. Серед можливостей підключення є 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2, GPS і порт microUSB. Вартість моделі поки офіційно не розкрита, але вона явно буде дуже низькою.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть