​​Nokia показала Streaming Box 8000 – недорогу ТВ-приставку з підтримкою 4K

Останнім часом Nokia ліцензує свою марку різним зацікавленим сторонам. Черговою компанією, яка підписала таку угоду з фінами, стала австрійська StreamView GmbH. Вона під брендом Nokia буде продавати розумні телевізори, ТБ-приставки і цифрові радіоприймачі DAB в Європі, на Близькому Сході і в Африці. І вже готовий перший продукт.

Мова йде про телевізійну приставку Nokia Streaming Box 8000 виробництва SEI Robotics, яку можна буде придбати в ЄС до кінця року. У новій Nokia Streaming Box 8000 непогані технічні характеристики – в основі лежить однокристальна система Amlogic S905X3 з 4 ядрами ARM Cortex-A55 і графічним процесором ARM Mali-G31 MP2.

На жаль, обсяг оперативної пам’яті на даний момент невідомий, але можна припустити, що він складе 2 Гбайт. Пристрій має двохдіапазонний Wi-Fi 5 і Bluetooth 4.2, а також широкий спектр портів, включаючи USB-A 3.0, USB-C, Ethernet, HDMI, оптичний звук, AV і харчування постійного струму.

Приставка підтримує потокову передачу в 4K, але в специфікаціях нічого не говориться про Dolby Vision або Dolby Atmos. Ймовірно, пристрій обмежиться підтримкою HDR10, оскільки чіп його підтримує. Апарат працює під управлінням операційної системи Android TV 10 і буде поставлятися з попередньо встановленими програмами Netflix і Amazon Prime Video. Інші популярні потокові програми на кшталт Disney + можна встановити з магазину Google Play.

І останнє: приставка поставляється з вбудованою підтримкою трансляцій зі смартфона через Chromecast і пультом дистанційного керування з безліччю кнопок і викликом голосового помічника Google Assistant. Вартість Nokia Streaming Box 8000 становить € 100, а надійде пристрій в продаж до Різдва. У коробку увійдуть приставка, пульт дистанційного керування, блок живлення та кабель HDMI.


Не пропустіть