Nokia C20 Plus з великим акумулятором можна замовити ще до анонсу

11 червня в Китаї буде анонсований новий смартфон під назвою Nokia C20 Plus від компанії HMD Global. Там вже стартував прийом передзамовлень на сайті Jingdong.

На сторінці попереднього замовлення говориться, що смартфон запропонує режим великих іконок і шрифту, а також тривалий час роботи і високу гучність. Частково смартфон націлений на літніх користувачів.

На сторінці прийому попередніх замовлень також представлені деякі ключові характеристики пристрою. Nokia C20 Plus отримає акумулятор ємністю 4950 мА•год і буде працювати під управлінням операційної системи Android 11 Go.

Nokia C20 Plus вже був протестований в Geekbench, який підтверджує, що в смартфоні встановлена ​​однокристальна система Unisoc і 3 ГБ оперативної пам’яті. Задня панель Nokia C20 Plus буде пластиковою. Телефон буде оснащений подвійною камерою, розміщеною в круглому модулі.

На лівій частині пристрою розташований слот для SIM-карти, відповідно, кнопки регулювання гучності і кнопка харчування повинні розташовуватися праворуч. Ціна поки не повідомляється.

Джерело Jingdong

Не пропустіть