Міжнародне визнання українського ІТ: NIX потрапили до рейтингу The Global Outsourcing 100

ІТ-фахівці NIX увійшли до сотні кращих світових аутсорсерів. Це вже п’ята нагорода команди від міжнародної спільноти IAOP.

International Association of Outsourcing Professionals щороку формує рейтинг кращих аутсорсерів на основі відгуків клієнтів, реалізованих рішень, динаміки зростання команд та наявності соціальних проєктів.

Цьогоріч разом з айтівцями NIX до списку ІАОР увійшли ще 14 компаній з офісами розробки в Україні.

Анна Воробйова, Head of Business Development в NIX: «Бути котрий рік поспіль серед кращих IT-вендорів світу — важлива відзнака для нас. Ми вдячні незалежним експертам IAOP, які високо оцінили нашу діяльність. Це дає більше впевненості, що ми на правильному шляху. А також мотивує розширювати портфель проєктів та знайомити ще більше клієнтів із нашими рішеннями.

З кожним проєктом ми робимо все можливе, щоби покращити послуги NIX та зробити кожного клієнта щасливішим. Завдяки такому підходу до нас повертається 68% замовників. Це вже суттєвий показник, але ми не зупиняємось на досягнутому».

NIX спеціалізуються на IT-послугах у сферах HealthCare, FinTech, EdTech, фармацевтики, логістики тощо. Наразі айтівці працюють над понад 200 бізнес-кейсами.

Разом із розвитком продуктів та сервісів, NIX розширює представництво бренду у світі. Нова локація наприкінці 2023 року з’явилась у Бостоні, США.

Детальніше про The Global Outsourcing 100

Міжнародне журі IAOP з 2006 року визначає кращих аутсорсерів світу. Це престижний рейтинг, який дозволяє міжнародному бізнесу знайти надійних партнерів для своїх проєктів.

Подати заявку на участь у The Global Outsourcing 100 можуть команди, які надають аутсорсингові послуги, зокрема у сфері ІТ, нерухомості, HR-управління, фінансів та банківської справи, виробництва.


Не пропустіть