Nintendo випустила полегшену версію консолі Switch Lite

Спрощена версія приставки коштує помітно дешевше оригіналу, але має цілу низку важливих обмежень

Сьогодні, 22 вересня, стало відомо, що компанія Nintendo розпочала продаж пристрою Switch Lite. Це портативна консоль, що випускається в бірюзововому, сірому і жовтому кольорах. Щодо можливостей, то вони, як відомо, нижчі, ніж в оригінальному продукті. Наприклад, тут немає інфрачервоної камери, вібрції, знімних джой-конів та іншого.

Щодо спрямованості, то пристрій підійде для тих людей, які цікавляться іграми Nintendo, та не можуть собі дозволити купити оригінальну приставку.

Варто відзначити, що крім вищезгаданих обмежень ніяких недоліків у Nintendo Switch Lite немає. Ви можете запускати ті ж ігри, що і на оригінальній консолі, запускати проекти в локальному або мережевому мультиплеєрі, користуватися стандартним магазином додатків і так далі. Більш того, битися в мультиплеєрі можна навіть з тими користувачами, які придбали собі оригінальну флагманську консоль Nintendo Switch, що робить новинку ще більш універсальним продуктом.

Звичайно, для деяких ігор все ж потрібно буде окремо придбати фірмові джой-кони, але вони потрібні не так уже й часто. На офіційному сайті компанії Nintendo є окрема сторінка з детальним і вельми зрозумілим порівнянням двох консолей. Вона дозволить користувачеві, який вирішив придбати японську портативну приставку, вибрати ту модель, яка йому найбільш цікава виходячи з вимог геймера і сценарію використання продукту.

Крім того, разом з релізом Lite-версії консолі в продаж надійшла і гра The Legend of Zelda: Link’s Awakening, яка доповнить список ексклюзивів Nintendo Switch.

Джерело trashbox.ru

Не пропустіть