Nintendo Switch Pro може бути презентована вже до кінця наступного року

Згідно з попередніми даними від інсайдерів, компанія Nintendo планувала презентувати Pro-версію своєї консолі Switch вже до кінця цього року. Зараз нові фінансові звіти вказують на те, що головним пріоритетом компанії було вирішення проблем, пов’язаних з нестачею компонентів. Зараз аналітики стверджують, що Nintendo Switch Pro не буде презентована, як мінімум, до кінця наступного року.

Коли Nintendo показала Switch OLED, це означало, що вихід Switch Pro продовжать відкладати. Нагадаємо, Nintendo Switch OLED отримав 7-дюймовий OLED-екран, 64 ГБ внутрішньої пам’яті, та має підтримку виведення зображення до 720p/60 FPS, а також до 1080p/60 FPS при підключенні до док-станції і виведенні зображення на телевізор.

Нагадаємо, що згідно з інсайдерськими даними, NVIDIA виготовляє нову SoC Ampere, яка має використовуватися в новій потужній Nintendo Switch Pro. Зараз відомо, що Nintendo не планує змінювати нічого в модельному ряду Switch до весни 2023 року, а оскільки аналітики стверджують, що лише весною 2023 року компанії вдасться вирішити проблеми з нестачею компонентів, Nintendo Switch Pro ми побачимо не раніше кінця наступного року.

Джерело Gizchina

Не пропустіть