Nintendo Switch більше не збиратимуть в Китаї

Санкції США вдарили і по Nintendo. Зараз компанія активно шукає нове місце для виробництва портативних консолей

Видання Wall Street Journal повідомляє, що японська компанія Nintendo припиняє виробництво портативної ігрової консолі Nintendo Switch на території Китаю. Про це заявив представник компанії, який також розповів, що зараз виробник шукає нові потужності для складання консолі на території Південно-Східної Азії.

Причиною для таких різких змін стали нові тарифи США на електроніку, яка вироблена на території Китаю. Великим компаніям тепер банально невигідно збирати свою продукцію на території Піднебесної, адже потім це негативно позначиться на вартості пристроїв після ввезення в США.

Потрібно уточнити, що американський ринок для компанії Nintendo відіграє найважливішу роль – саме там портативна консоль Nintendo Switch б’є рекорди продажів. Наприклад, в грудні 2018 року, коли загальний тираж консолі досяг 22 мільйонів проданих копій, в США було продано 9 мільйонів пристроїв. Але ж є ще прибуток від продажу ігор, яка тут незрівнянно вище, адже геймери в США набагато частіше купують нові проекти. Щоб не підвищувати ціни і не втрачати прибутки через нових санкцій, представники Nintendo вирішили повністю перенести виробництво з Китаю. Вельми логічно. Правда, з цим рішенням є відразу дві великі проблеми. По-перше, зовсім скоро японський гігант повинен запустити виробництво нових ігрових консолей Nintendo Switch. Офіційного анонса не сталося, але достовірні джерела запевняють, що приставка вже розроблена і зовсім скоро відправиться на завод для зборки. Але, складно займатися виробництвом, коли потрібно терміново перевозити заводи в іншу країну. По-друге, можливе підвищення цін на консоль і швидкий реліз The Witcher 3 і Doom Eternal можуть викликати дефіцит пристрій на ринку, що теж вдарить по геймерам.


Не пропустіть