Nintendo Switch 2 може вийти вже цього року

Раніше минулого року ми чули заяву компанії Nintendo про те, що у неї немає планів щодо випуску нової консолі до кінця фінансового року. Цей фінансовий рік закінчується вже у цьому місяці, і чуток про нову версію Nintendo Switch з’являється все більше й більше. Наприклад, недавно стало відомо, що девайс буде оснащений 7-дюймовим OLED-дисплеєм.

Зараз про консоль з’являється все більше й більше інформації. Джерело підтвердило, що компанія Nintendo розробляє чіпсети для актуальних моделей Nintendo Switch. Слід нагадати, що Nintendo Switch працює на чіпсеті NVIDIA Tegra X1, який свого часу був покращений та переведений на новіший техпроцес.

Щоправда, невідомо, коли саме буде припинено виробництво цього чіпсета, а саме це вирішить, коли консоль перестануть виготовляти. На даний момент невідомо, коли буде презентована нова версія Nintendo Switch та який чіпсет ляже у її основу, але цілком імовірно, що вона отримає новіший чіпсет NVIDIA.

Є також чутки про те, що компанія Nintendo працює над Pro-версією Nintendo Switch, яка ввійде у актуальний модельний ряд Nintendo Switch. Можливо, консоль таки вийде, як Nintendo Switch 2, але подробиці про це з’являться ближче до презентації.


Не пропустіть