Nintendo Switch 2 матиме зворотну сумісність

Витоки та чутки розкрили ключову інформацію про консоль наступного покоління від Nintendo – Switch 2. Як повідомляється, японський виробник ігор планує продати 10 мільйонів приставок цього року. Тепер португальське видання Universo Nintendo отримало нову інформацію від творця контенту Nintendo та журналіста PH Brazil, який поділився нею у своєму останньому епізоді подкасту на Spotify. У повідомленні додається, що існує велика ймовірність того, що останнім розробкам можна довіряти.

Згідно з останніми розробками, Nintendo Switch 2 матиме зворотну сумісність. Це означає, що на консолі Nintendo наступного покоління можна буде грати в старі ігри, створені для попереднього покоління. Перекладена версія інформації показує, що Switch 2 дозволить розробникам вивчати покращення для поточних ігор у бібліотеці Nintendo Switch.

Це означає, що ігри на оригінальній Switch можуть бути вдосконалені і працювати на майбутній консолі наступного покоління. Однак поки що невідомо, наскільки ігри будуть покращені на Switch 2.

Nintendo Switch 2 буде сумісна з картриджами для Switch поточного покоління, а також з цифровою бібліотекою. Це може бути схоже на зворотну сумісність Sony PlayStation 5. Варто зазначити, що PS5 також розширює та покращує багато ігор для PS4, щоб вони виглядали краще.

Як повідомлялося раніше, Nintendo Switch 2 матиме 8-дюймовий РК-екран. Вона буде оснащена чипсетом Nvidia Tegra 239, а також підтримкою ігрового процесу з роздільною здатністю 1080p і функцією трасування променів. Очікується, що консоль коштуватиме близько 400 доларів і надійде в продаж пізніше цього року.

Джерело

Не пропустіть