Німецькі інженери вирішили проблему маленьких екранів смарт-годинників

Вони оснастили розумний годинник ремінцем з додатковим екраном.

Основний недолік розумних годинників — обмеженість виведеної інформації на екран через його маленькі розміри. Німецькі вчені вирішили подбати про цю проблему та зібрали кілька прототипів годинників, в яких в ремінець вбудовані додаткові сенсорні екрани. Розробка буде представлена на конференції ACM CHI у квітні цього року.

Інженери з Дрезденського технічного університету на чолі з Раймундом Дахсельтом представили StrapDisplays — інтерактивні ремінці для годинників з вбудованими дисплеями і сенсорними технологіями, які розширюють можливості введення і виведення інформації, вказано в опублікованому звіті.

Основою для прототипів стали дві моделі смарт-годинників Samsung. Розробники від’єднали від них стандартні ремінці, встановивши власні з екранами на електронному чорнилі або монохромною OLED-матрицею. Керувати годинником і додатковими дисплеями можна через зовнішній комп’ютер.

Розробники пропонують декілька варіантів концепцій інтерфейсу: додаткові екрани можна використовувати або як повноцінне продовження екрану, або відображати на них коротку інформацію, а деталі виводити на основний дисплей.

Дослідження на добровольцях показало, що вони з легкістю розібралися з таким інтерфейсом розумних годинників, проте користувачі відзначили, що необхідність переведення погляду між екранами викликає незручності.

Джерело imld
Не пропустіть