Незабаром у Windows з’явиться можливість транслювати потокову передачу з камери вашого Android-телефону через Phone Link

Корпорація Майкрософт розробляє свій інструмент Phone Link для об’єднання Windows і Android, і, схоже, незабаром він може підтримати нову функцію – трансляцію зображення з камери вашого телефону на комп’ютер.

Ідея використання смартфона в якості веб-камери існує вже давно, але набула нового значення в перші дні пандемії COVID-19, оскільки обладнання для веб-камер було дефіцитним. Хоча з тих пір ситуація трохи охолола, ця функція все ще корисна і отримує все більше офіційної підтримки. Наприклад, Apple в останніх оновленнях підтримує використання iPhone в якості веб-камери в macOS.

В Android 14 також з’явилася офіційна підтримка використання пристрою Android в якості веб-камери для комп’ютера.

Тепер, схоже, Microsoft наполягає на цій можливості. Як помітив Android Authority, нещодавнє оновлення для Phone Link містить код, який припускає, що користувачі зможуть використовувати камеру свого телефону Android у Windows. Зокрема, з’являється сповіщення: “Натисніть на це сповіщення, щоб дозволити комп’ютеру транслювати відео з камери”. Також є рядки, пов’язані з призупиненням і відновленням відео, а також рядки, що вказують на те, що телефон занадто гарячий для трансляції. Згадуються також відеоефекти, зокрема HDR, різні фільтри, стабілізація тощо.

Однак у всьому коді немає прямої згадки про використання камери телефону в якості веб-камери. Отже, наразі незрозуміло, чи це є метою Microsoft. Тим не менш, важко уявити, що для цього є багато інших варіантів використання. “Автоматичне кадрування” також згадується поряд з фільтрами та режимами, що дійсно вказує на те, що ця функція буде використовуватися з людиною в кадрі.

Ми не знаємо, коли ця функція може дебютувати, але цілком можливо, що вона з’явиться на початку наступного року. У минулому Microsoft дебютувала нові функції для цього додатка, який раніше називався “Зв’язок з Windows”, разом із запуском смартфонів Samsung. Microsoft також готується до випуску нового апаратного забезпечення Windows з майбутнім чіпом Snapdragon X Elite від Qualcomm.

Джерело 9to5google

Не пропустіть