Неанонсовані Xiaomi Redmi Note 9S “засвітився” на фото в робочому стані

Тепер ми знаємо, скільки балів новинка набирає в AnTuTu

Нещодавно Xiaomi представила свої нові недорогі смартфони Redmi Note 9 Pro і Redmi Note 9 Pro Max. І хоч пристрої і вийшли досить спірними, а сама Xiaomi не планує “завозити” їх на рідній китайський ринок, глобальна версія новинок все ж побачить світ. Зараз неанонсовані Redmi Note 9S, який насправді представляє з себе просто перейменований Redmi Note 9 Pro, “засвітився” на фото в робочому стані.

Джерелом витоку став популярний інтернет-інсайдер Xiaomishka, а завдяки опублікованій фотографії ми не тільки можемо побачити, як буде виглядати Redmi Note 9S, але також і те, що смартфон зумів набрати в бенчмарку AnTuTu аж понад 280 тис балів! Нагадаємо, що смартфон, судячи з усього, буде працювати на базі процесора Snapdragon 720G, оснащуватися акумулятором на 5020 мАг, а також мати підтримку провідної зарядки на 18 Вт.

На жаль, в мережі все ще ніякої інформації про те, коли ж нам варто чекати анонса новинки. Цілком можливо, що відбудеться презентація вже у квітні поточного року – через якийсь час після анонса Redmi K30 Pro.

Джерело Twitter

Не пропустіть