Не поспішайте купувати Galaxy S24: Samsung підтверджує запуск свого ШІ Galaxy AI для старих флагманів

У смартфонах Samsung серії Galaxy S24 з’явився набір функцій зі штучним інтелектом Galaxy AI, які обіцяють покращити користувацький досвід. Хоча ці функції є ексклюзивними для нових телефонів, наразі є хороші новини й для власників старих флагманів.

В інтерв’ю TechRadar Патрік Шомет (Patrick Chomet), керівник відділу по роботі з клієнтами Samsung, підтвердив, що деякі флагманські пристрої 2023 року отримають нові функції Galaxy AI.

Список пристроїв включає Galaxy S23, S23 FE, Z Fold 5, Z Flip 5 і Tab S9. Вони отримають нові функції ШІ через оновлення One UI 6.1 у першій половині 2024 року.

Дивовижним винятком є пристрої компанії 2022 року, включаючи серію Galaxy S22, попри те, що вони мають право на оновлення One UI 6.1. Samsung продовжує відмовчуватися про причину цього упущення.

Однак, відповідаючи на запитання, Шомет просто заявив, що вони “поки що обмежують” початкове розгортання пристроями останнього покоління. Це залишає власників S22 у невизначеності, оскільки вони не впевнені, чи зможуть в кінцевому підсумку відчути весь потенціал своїх пристроїв.

Ще більше плутанини додає той факт, що Galaxy S23 FE, оснащений тим же чіпсетом, що і S22 в деяких регіонах, також включений в програму розгортання. Хоча цілком можливо, що власники S22 врешті-решт отримають Galaxy AI, Samsung не надала жодних конкретних термінів або гарантій.

Джерело TechRadar

Не пропустіть