Чому не можна користуватися телефоном під час зарядки

У сучасному світі людина не може обійтися без свого гаджета. Смартфон тепер не просто спосіб зв’язку, тепер це і гаманець і блокнот. Так чи можна користуватися телефонами під час зарядки, і які потенційні небезпеки це може принести.

У 99% смартфонів на сьогоднішній день встановлені літієво-іонні батареї. Вони досить дешеві, легкі і не вимагають тривалої зарядки. Однак потрібно враховувати деякі особливості.

Головна проблема – це нагрівання батареї. Коли ви використовуєте телефон під час зарядки, на акумулятор припадає високе навантаження. Він і віддає енергію, і отримує, тому можливе надмірне нагрівання.

При харчуванні від джерела мережі відбувається сильне нагрівання. А якщо одночасно з цим користуватися смартфоном, він нагріється ще сильніше, що може привести до здуття батареї. Ситуацію погіршує, якщо телефон упакований в щільний чохол.

А ще перегрів також загрожує зменшенням терміну експлуатації, та й часу зарядки значно збільшиться.

Техніка безпеки. Якщо пристрій заряджається, а потрібно терміново вийти в Інтернет, перевірити пошту або написати смс, то за короткий час використання звісно нічого не трапиться. Варто уникати тривалого використання вашого телефону під час зарядки, та укникати перегріву пристрою.


Не пропустіть