Названий тип смартфонів, які будуть переведені на урізаний Android через нестачу оперативної пам’яті

Минає епоха

Компанією Google був названий тип смартфонів, які будуть переведені на урізаний Android через нестачу оперативної пам’яті. Як виявилося, тепер Android Go отримуватимуть не лише девайси з менш 1 ГБ пам’яті, а й ті пристрої, у яких кількість ОЗУ знаходиться на рівні 2 ГБ.

При цьому офіційно ніяких посібників з цього приводу ще не було опубліковано, але ентузіасти з порталу XDA-Developers натикнулися на документ з керівництвом по налаштуванню пристроїв з Android 11 Go Edition. Саме там говориться про те, що починаючи з четвертого кварталу 2020 року всі нові смартфони під управлінням Android 10, якщо вони оснащені 2 ГБ оперативної пам’яті або менше, будуть зобов’язані поставлятися лише з Android Go. Ті ж пристрої, що буду випущені з такою малим кількістю оперативної пам’яті, але в продажу з’являться до четвертого кварталу, все ж отримають стандартну версію Android.

Ініціатива, можливо, вірна, але викликає чимало запитань. Наприклад, стає цікаво, а що робити з пристроями, які будуть мати в “арсеналі” модифікації як з 2 ГБ, так і з 3 або 4 ГБ оперативної пам’яті?

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть