Названо вимоги для космічних туристів, які захочуть полетіти на кораблі Blue Origin

На даний момент космічний туризм – це дуже перспективний та цікавий напрямок, і одним з гравців на цьому ринку є компанія Blue Origin. Вже у липні повинен відбутися певний політ на кораблі New Shepard, і один з членів екіпажу на ньому буде звичайним пасажиром, тобто буде виконувати роль космічного туриста.

Зараз стало відомо, що для цього польоту потрібно мати не лише достатньо коштів, але й відповідати певним вимогам. Ріст пасажира повинен складати від 152.4 сантиметрів до 193 сантиметрів, а маса тіла – від 49.9 кілограмів до 108.9 кілограмів. Крім цього, потрібне знання англійської мови та здатність розуміти інструкції в умовах сильного шуму.

У Blue Origin попередили, що перевантаження при польоті буде складати 3g, а при посадці – 5.5g. У Crew Dragon, який виготовляється компанією SpaceX, ці показники складають 3.3g та 4.5g відповідно. Такі показники не можна назвати критичними, але важливо зазначити, що вони дуже далекі від того, що людина відчуває у повсякденному житті.

Слід також нагадати, що корабель Blue Origin підніметься на висоту трохи більше ста кілометрів. Формально така висота вважається космічним простором, але там корабель пробуде лише декілька хвилин, через що такий політ, мабуть, не можна називати космічним туризмом у повному розумінні, але, можливо, майбутні запуски збільшать ці показники.


Не пропустіть