Названо терміни виходу наступного покоління Nintendo Switch

Компанія Nintendo вже давно розробляє оновлену версію своєї консолі Nintendo Switch, тому у Мережі з’являється все більше й більше подробиць про неї. Нещодавно стало відомо, що Nintendo Switch вдалося випередити в плані продаж свого попередника, портативну консоль Nintendo 3DS – на даний момент продано понад 80 мільйонів консолей Switch, на що знадобилося 4 роки.

Вже відомо, якими будуть деякі покращення в плані апаратного забезпечення у новій версії консолі. У нової версії Switch буде OLED-панель від Samsung, щоправда, роздільна здатність повинна залишитися на рівні 720p. З однієї сторони, хотілося би більшу роздільну здатність, але від цього відчутно постраждала би частота кадрів та автономність. Діагональ дисплея буде складати 7 дюймів, очікується підтримка зовнішнього виведення зображення в роздільній здатності 4K.

На даний момент точно не відомо, коли буде презентована Nintendo Switch Pro. Згідно з інсайдерськими даними, консоль повинна бути презентована менш, ніж протягом року – вже до березня наступного року. Згідно з інформацією від інвесторів, у новому фінансовому році компанія розраховує на високі доходи.

Також варто звернути увагу на те, що компанія планує отримати високі доходи за рахунок продаж поточних моделей та нової Nintendo Switch Pro, що вказує на вихід набагато раніше, ніж у березні наступного року. Скоріш за все, консоль буде презентована у третьому кварталі цього року, а старт продаж припаде на четвертий.


Не пропустіть