Названо перелік бізнес-сервісів, які безкоштовно пропонуються українцям

При теперішніх умовах невелика частина бізнесу може продовжувати повноцінну роботу. Багато поставщиків послуг для бізнесу пропонують безкоштовний доступ до своїх сервісів українським компаніям, і варто розібратися, що саме зараз доступно. Так, з менеджерських сервісів доступна CRM-система Piperdrive (на три місяці), месенджер Slack (на три місяці), Miro (до серпня цього року), Kahoot (безкоштовний обліковий запис), Cisco (на рік) та Star.Docs від Kyivstar.

Окрім цього, є сервіси для створення та підтримки сайтів і контенту, які пропонують безкоштовний доступ українцям. Так, конструктор Weblium пропонує 14 днів преміум-доступу для створення сайтів, WordPress – безкоштовне створення лендінгу та сайту, Adobe – ліцензію на 3 місяці для вже активних користувачів, Figma – місячний доступ та постійний преміум актуальним клієнтам, які надішлють запит на скриньку support+compliance@figma.com. Окрім цього, Readymag зробили безкоштовну підписку для українців, а Epidemic Sound дає рік доступу до музики.

Також варто згадати про сервіси для продаж товарів та послуг. Платформи Etsy, eBay, Joom, Wish та Shopify зменшили комісії для українських продавців, які вже використовували платформу.

Джерело MC.today

Не пропустіть