Названо основні особливості людей з високим рівнем інтелекту

Високий інтелект вважається неординарною особливістю вищої нервової діяльності – для нього характерні такі переваги, як швидке мислення, комплексні міркування, а також розуміння того, що приховано для інших. Вчені назвали основні особливості розумників і розумниць.

Люди з високим інтелектом схильні до міркувань про небанальні і важкозбагненні речі. Це одна з ключових особливостей володарів розвиненого розуму – думати про щось, що знаходиться за межами звичайного повсякденного життя. Через це їм буває важко знаходити спільну мову з більш “приземленими” людьми, інтереси яких знаходяться в основному в побутовій площині.

Також дослідники з британського Університету Ньюкасла кажуть, що люди з високим інтелекту частіше за інших виявляють підвищену сприйнятливість до неприємних звуків – мізофонію. Імовірно це обумовлено більш високою електричною активністю їхнього мозку.

Крім того, інтелектуально обдаровані люди схильні до порушень психіки. Наприклад – до біполярного розладу. Вчені вважають, що геніальність теж можна розглядати як аномалію розвитку мозку, тому між обдарованістю і психічними порушеннями існує дуже тонка межа.

Небагато людей можуть зрозуміти і прийняти всі особливості людини з розвиненим інтелектом, тому обдаровані люди рідко мають значну кількість друзів. Втім, самотність б’є по них в меншій мірі, ніж по іншим, тому що людині з неординарними здібностями завжди є, чим зайнятися і про що подумати” , – йдеться в матеріалі, опублікованому про дослідження вчених.

Не пропустіть