Названо найкращі ігрові монітори у світі: топ 7 кращих моделей

Вибрати ігровий монітор для комп’ютера дуже нелегко, адже тут існує дуже багато конфігурацій та специфічних характеристик. Тим більше, що зараз на ринку представлено безліч варіантів – дорогих і не дуже, якісних та тих, які створять безліч проблем. Експерти з Hardware Unboxed зробили вибірку найкращих ігрових моніторів станом на 2023 рік.

Якщо вам потрібна роздільна здатність Full HD, то найкращим монітором з точки поєднання ціни, якості та можливостей буде AOC 24G2SP. Він має IPS-матрицю з 8-бітною глибиною кольору. Кадрова частота тут досягає 165 Гц. Схожими за характеристиками будуть ZOWIE BenQ XL2566K і ASUS ROG SWIFT Pro PG248QP, тільки перший має частоту оновлення 360 Гц. Цього достатньо майже для усіх ігор. А якщо вам потрібна частота 540 Гц, то оберіть другий варіант.

MSI G274QPF-QD та GIGABYTE M27Q-P – ще 2 варіанти з 10-бітними IPS-матрицями та кадровою частотою 160 Гц. На них варто звернути увагу, якщо вам потрібен класний монітор з сегменту Quad HD. Вони обидва мають охоплення палітри до 98%. Схожими на них за якістю є монітори ASUS ROG SWIFT ROG SWIFT PG27AQDM і AOG AGON Pro AG276QZD.


Не пропустіть