Стало відомо, коли вийде нова POCO UI

Компанія POCO вперше з’явилася, як суббренд Xiaomi, у 2018 році. Перший смартфон компанії, POCO F1, став феноменальним хітом. Після цього, у 2020 році компанія повернулася на ринок і тепер випускає досить багато моделей. На даний момент за роботу смартфонів POCO відповідальна оболонка MIUI for POCO, але зараз стало відомо, що компанія працює над новим програмним забезпеченням для своїх смартфонів.

Вчора компанія POCO розкрила деякі нові дані, наприклад, анонсувала вихід нового POCO M3 Pro 5G, а також повідомила, що не планує випускати смартфонів в рамках Android One. Крім цього, представники компанії розповіли, що у них є плани по розробці власної програмної оболонки, яка повинна вийти вже до кінця цього року.

Нагадаємо, що MIUI for POCO була вперше анонсована з POCO F1, і тоді вона відрізнялася від стандартної MIUI, що була доступна для смартфонів Redmi та Xiaomi. Щоправда, грані між цими версіями поступово стиралися, і зараз вони виглядають майже ідентично.

Скоріш за все, POCO UI буде ще одним клоном MIUI, як JOYUI, що поставляється зі смартфонами Black Shark. Ще один схожий приклад ми можемо побачити з realme UI, яка базується на ColorOS, оболонці OPPO, дочірньою компанією якої є сама Realme.


Не пропустіть