Названа дата виходу гри Call of Duty для смартфонів

Також стало відомо про характеристики, які потрібні гаджету для цієї гри.

Компанія Activision успішно протестувала, а потім оголосила про міжнародний реліз свого мобілоьного шутера під назвою Call of Duty: Mobile. У цій грі зібрали все найраще з попередніх частин, які дуже полюбилися гравцям. Також тут є персонажі, які всім відомі, нові режими гри, цікава зброя і знайомі карти. Міжнародний реліз відбудеться 1 жовтня.

У грі можна пограти в таких цікавих режимах як Team Deathmatch, Search and Destroy, а також в найпопулярнішій “королівській битві”. Там 100 чоловік десантуються на одній місцевості і грають один з одним. Щодо карт, то їх поки буде доступно 7. Крім того, в грі будуть доступні тимчасові заходи і акції від розробників.

Разом з новим трейлером, компанія Activision опублікувала рекомендовані системні вимоги для власників смартфонів на базі Android. Для мінімальних налаштувань гри буде потрібен пристрій з двоядерним процесором з частотою 1,2 ГГц, оперативною пам’яттю на 1,5 ГБ і мобільною операційною системою Android 4.3. Також буде необхідно надати 1,5 ГБ вільного місця для її установки. У той же час розробники гри рекомендують використовувати більш продуктивні смартфони з 8-ядерними процесорами, що працюють на частоті від 2 ГГц, 4 ГБ оперативної пам’яті і мобільною операційною системою Android 8.0. Користувачам смартфонів Apple рекомендується мати в наявності як мінімум iPhone 7 і iOS 9.

Джерело trashbox.ru

Не пропустіть